Terug naar de startpagina
  Zoek
Zoek reizen >>    
Gerelateerd
Interessante links
 >  EHBBO
Home Bergsport EHBO en Bergredding
Algemene info
Programma
Prijs & data
Uitrusting
 
Bergsport EHBO en Bergredding Zwitserland

Prijs
€ 495,00 p.p. voor 3 dagen

Discipline
Bergsport EHBO

Categorie
Bergsport EHBO

Doelgroep
18 jaar en ouder

foto: Menno Boermans
foto: Menno Boermans

Een ongeval zit in een klein hoekje. Zeker in de bergen, waar de mens blootstaat aan de krachten van de natuur.

In de meeste Alpenlanden zijn de reddingsdiensten goed georganiseerd en is er snel professionele hulp ter plaatse. Maar wat nu als de heli niet kan vliegen? Of je geen bereik hebt met je mobiele telefoon? En hoe kan je samenwerken met de redders?

In deze driedaagse cursus die het Alpine Rescue Center speciaal voor de NKBV organiseert, leer je alles op het gebied van EHBO in de bergen. Hoe je levensreddende handelingen verricht, hoe je moet letten op je eigen veiligheid, hoe je slachtoffers transporteert met beperkte middelen en hoe je als team optimaal functioneert.

Ook worden er oefeningen met de helikopter gedaan zodat je leert wat de mogelijkheden en beperkingen zijn van een helikopterredding.

De cursus wordt gegeven door ervaren bergredders van Air Zermatt, die louter vanuit de praktijk doceren. De slachtoffers zijn verpleegkundigen en spelen op zeer realistische wijze hun rollen als patient.

Na afloop van de cursus ontvang je een BLS-certificaat en EHBBO-diploma.




Leiding
Bergredders van Air Zermatt

Aantal deelnemers
Maximaal 10

Print Mail to friend
Niet beschikbaar
 
Boeking van deze reis is niet meer mogelijk.
Copyright © 2010 Koninklijke NKBV Privacy Disclaimer Sitemap