Terug naar de startpagina

Gerelateerd

Interessante links

 >  Treinreiswinkel

Home

|

Parc National de la Vanoise, Huttentocht

Algemene info

Programma & reis

Prijs & data

Uitrusting

Parc National de la Vanoise, Huttentocht Frankrijk


Prijs
€ 565,00 p.p. voor 7 dagen

Discipline
Alpiene tochten

Categorie
Huttentocht

Doelgroep
18 jaar en ouder

foto: Veenkamp
foto: Veenkamp


Langs gletsjers en steenbokken
Ten zuiden van de Mont Blanc ligt het Parc National de la Vanoise. Felgekleurde rotsmassieven steken scherp af tegen witte ijsmassa’s. Het nationale park is beroemd om zijn rijke fauna.

Onze tocht loopt vanuit het plaatsje Pralognan rond de gletsjers van de Vanoise. We maken voor een groot deel gebruik van de GR-routes nr. 5 en 55. De landschappelijke variatie is zeer groot. Het zicht op gletsjers wordt afgewisseld met majestueuze bergwanden en kalkmassieven. Je loopt door bossen en over almen (pâturage) in dagtrajecten van 4 tot 7 uur.

Op de eerste en derde dag moet er stevig geklommen worden. Een kwestie van goed ingelopen zijn. Tijdens de dagtocht naar de Col de la Masse en bij goed weer de Rateau d’Aussois (3131 m) delen we het pad mogelijk met groepjes steenbokken. Vervolgens loop je langs de zuidzijde van het gletsjermassief, met op de zesde dag een kort bezoek aan de gletsjerpoort bij het Lac de l’Arpont. Via de Col de la Vanoise keren we terug in Pralognan.




Deelname-eis
conditie tot 6 loopuren

Leiding
Lex Brijs

Aantal deelnemers
9


» Meer over Alpiene trektochten lees je hier.

Boek hier je reis

   
Bepaal eerst de reisdatum en vervolgens het aantal deelnemers. Je krijgt alleen de data te zien waarop geboekt kan worden.
 
Wanneer wilt u weg?
Aantal personen
» boek reis
 
Copyright © 2012 Koninklijke NKBV